بازدید دانشجویان دانشکده فنی حرفه ای ولیعصر (عج) از مرکز رشد و نوآوری انستیتو

مرکز رشد و نوآوری انستیتو تحقیقات تغذیه ای و سامانه حمایت از بیماران متابولیک (حامی) با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۶
نخستین ایده بازار غذا برگزار گردید
اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۶

جمعی از دانشجویان دانشکده فنی حرفه ای ولیعصر (عج) در روز شنبه مورخ ۹/۲/۹۶ جهت بازدید از مرکز رشد و نوآوری انستیتو به همراه استاد راهنمای مربوطه به مجموعه انستیتو مراجعه نمودند که در ابتدای ورود این گروه بازدیدی، دکتر فرهودی سرپرست مرکز رشد در جلسه ای که با هدف آشنایی دانشجویان مراجعه کننده با مرکز رشد برگزار گردید، با معرفی کلی مرکز رشد، به بیان اهداف و چشم اندازهای مرتبط با  این مرکز پرداختند.

در ادامه ایشان با معرفی شرکتها و هسته های فناور فعال مستقر در مرکز، به چگونگی روند پذیرش استارتاپ ها و صاحبان ایده های نوآورانه در زمینه صنعت غذا و تغذیه پرداختند و با ارائه توضیحاتی مبنی بر لزوم ارتباط صنعت و دانشگاه و چگونگی انجام این قبیل فعالیت ها و ارتباط آنها با مجموعه مرکز رشد انستیتو، از دانشجویان انجام هر چه بیشتر فعالیت هایی دانش بنیان را خواستار شدند.

در انتهای این جلسه آقای میلاد گلشاهی بعنوان عضو تیم مکسان (مرکز کاربردی سازی و سامان دهی ایده های نوآورانه)  مستقر در مرکز رشد، به معرفی این تیم و اهداف و فعالیت های انجام شده که در راستای ایجاد فضای مناسب و پویا جهت افزایش خلاقیت دانشجویان در زمینه ارائه ایده نو و از طرفی کمک به استارتاپ های نوپا با کمک خدمات حمایت فنی و فکری (منتورشیپ) می باشد، پرداختند.

بعد از اتمام جلسه، دانشجویان با مراجعه به ساختمان مرکز رشد و ضمن بازدید از شرکت ها و هسته های فناور، اعضای تیم های حاضر در آن شرکت/ هسته فناور، به ارائه توضیحاتی در زمینه کاری خود پرداختند.

در انتهای این بازدید نیز، دانشجویان با حضور در مجموعه پایلوت پلنت دانشکده، با امکانات و فضایی که جهت انجام فعالیت های آزمایشگاهی و تحقیق و توسعه در اختیار تیم های مستقر در مرکز رشد انستیتو قرار میگیرد، از نزدیک آشنا شدند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *